inci sozluk 1. nesil hesabim gitti yardim edin- yeterlan2 yapabilir gibi

Bundan aylar aylar once uckuncu nesil bi elemana k.adi ve sifresini verdim 1 hafta takilsin diye(malim kabul ediyorum) tahmin ettigim gibi maili de sifreyi de degistirdi, incisiker.com hesabindan falan girdim orada yazdim bisiler burada da yazdim ama sonuc cikmadi. incisiker.com baska siteye yonleniyor artik. tek care burasi kaldi. yardim edecek biri varsa buradan, ya da eksi sozluk uzerinden iletisime gecerse sevinirim.

yeterlan2 bi ara yapicam bisiler demisti onu getirin bana:)

benimde gitti reyiz senin allahtan gene ekşi var bende o da yok kaldık itüye... bildiğin çaldılar benim hesabı.

  • coldone  (03.06.11 19:51:43)
hesabı bile bile vermişsin geri vereceklerini pek sanmıyorum ama duyurunun linkini attım yeter lan2'ye. istersen nick, iletişim adresi falan bırak lakin sikine takar da bakıp ilgilenir mi bilmem.

  • bacardicola  (03.06.11 20:10:49)
Inci nickimi verecek kadar cesur degilim, buradan, sozlukten mesaj atilir diye dusunmustum. mcsamirs@hotmail.com a mail de olur. ama buradan haber verin lan o maili cok kullanmiyorum.
yeterlan2 daha onceki duyuruda bisiler demisti ondan onu diyorum. uzaktan mal gibi ama incide konustugumuzda iyi gubiydi.

  • abtash  (03.06.11 20:29:42)
selam beyler ben yeter lan2 soruları alayım..

@1 yeterlan2@incisozluk.cc adresinden mail attım sana panpa.
  • crosswind  (03.06.11 20:55:48)