Niye bu kadar çok susuyorum?

Gün içinde kahveden ice teaye tonla şey içiyorum, yediğim şeyler de genelde sulu. Hatta bütün yemeklerde illaki bir şeyler içerim ama hala daha susuyorum arkadaş ya. Ağzımda, genzimde filan acayip kuruma oluyor. Sigara kullanmam, alkol pek sevmem, sağlığım filan da benim bildiğim maşallahlık. Ama niye bu kadar çok susuyorum? Bu kadar dersem epey çok susamaktan bahsediyorum ve mevsimsel değil.

kullandığın bir ilaç varsa, yan etkilerine bak. bazen gözden kaçabiliyor.

  • sormaya geldim  (03.06.11 14:50:39)
İnsülin problemi olabilir. Doktora görünmekte fayda var.

  • ataturkiye  (03.06.11 14:55:03)
suyun yerini hiç bişey tutmaz. hatta kahve çay daha çok su kaybı yaratır vücutta çoğu insan bilmez.1,5 litre içmek zorundasın.

  • semson  (03.06.11 14:55:09)
şekerine baktır,artı ice tea özellikle kahve bunlar idrar söktürücü özelliği vardır,özellikle ice tea ağzı kurutur,düz su için.

  • borzoi  (03.06.11 14:55:42)
su içmediğin için olabilir mi? semson+1

  • african rain  (03.06.11 15:05:20)
eğer çok kahve içerseniz, o da susuzluk yapıyo bende , belki sizinki de öyle bir şeydir (özellikle filtre kahve )

  • busuta  (03.06.11 15:19:36)
su içmek iyidir. cildi güzelleştirir, metobolizmayı hızlandırır!

  • köfte  (03.06.11 15:44:58)
idrarin normalden daha sari çikiyorsa,susuzluk yaşiyorsun demektir.once kendini biraz zorlayarak fazla fazla su iç.o kendini dengeler..cay,kahve su yerini tutmaz.su içmemeye devam edersen kut diye gidersin mazallah...

  • kanaray  (03.06.11 15:46:11)
ben de çok su içerim, ailemde şeker hastalığı var ama bende henüz yok, ilerde ıkabilir deyollar, beklemedeyim...

  • anonimyususer  (03.06.11 19:25:35)