22 Ağustos'tan sonra DNS kullanımı ne olacak?

Sevgili Galya'nın yenilmez savaşçıları;
Malum, Sezar Roma'daki hükümdarlığını genişletme çabasında, her türlü iletişim aracının önüne engel koymakta..

Bizlerde DNS kullanıp sağa sola giren güruh içindeyiz sanırım..
E peki ne olacak?
Bu "DNS kullananlar suçlu durumuna düşecek!" geyiği doğru mudur?
Ben host dosyamı editleyip, bir de DNS'imi 8.8.8.8'e ayarlayıp yasaklı bir siteye girdiğimde, nasıl bir uygulama olacak?

Korkmak ile korkmamak arasındaki ince çizgiden, direk panik havuzuna atlamak üzereyim..
Bir el atıverin..

@lieutenantmono & @mrtksn : İkinizde aynı noktaya parmak bastığınızdan böyle soruyorum; peki etrafta gezen "dns değiştirip girince suçlu durumuna düşücez" lafları nedir?
Madem hiçbir şekilde DNS ile aşılamayacak, bu kanunsuz duruma düşme korkusunun sebebini anlamıyorum?
Zaten panik atağa bağladım bu sansür yüzünden, birde belirsizlik iyice delirtecek..
  • quaker  (02.06.11 17:12:05)
22 agustostan sonra ne olacağını anlatan bir yazı: sosyalmedya.co

  • vejeteryan vampir  (02.06.11 17:19:31)
Yani Dawkins'in sitesine girdik diye suç işlemiş olacağız, benim anladığım bu.

  • vexations  (02.06.11 18:03:40)
Aslına bakarsanız, benim derdim işlendiği varsayılan suçun tespiti ve buna karşılık ne yapılacağı..
Tamam filtreden geçirirler, belirlerler..
Ee sonra?
Ben yazdığım kod için girdiğim forumda, yasak bir içerik var diye yanacak mıyım? Polis mi basacak evi?
  • quaker  (02.06.11 21:04:35)
dns ile giremeyeceksın, girsen de suc olacak, ınternet hızmetın kesilebilir, ,nternet baglantısı stın alamayabilirsin. ceza vs de cabası.

  • bryan fury  (02.06.11 21:24:13)
İnternet ile çalışan insanlar olarak gerçekten çok zor duruma girecekmişiz gibi bir his var içimde..
Ajansta hergün milyon siteye girmek gerekiyor, demekki adamlar o siteleri beğenmiyorsa iş de yapmayacağız..

  • quaker  (02.06.11 21:29:52)