170GB dosya yı nereye yükleyebilirim?

çok mu şey istiyorum? :) böyle bi upload sitesi var mı şu dosyalarımı bir günlük de olsa kabul edecek? harici diskime biçim gerekli. kalan 80GB'ı hiç görmüyor çünkü :(

site yoksa bile bi yardımsever çıkar bilgisayarını ftp ile açacak.

PS: bence hiçbir site almaz.
  • jesterdvine  (01.06.11 16:43:29 ~ 16:47:33)
85 ayrı mail adres alıp 85 ayrı drop box hesabı alınabilir. 2 gb ile anca işte. gerçi orada her request yollamaya 250 mb yer veriyordu. her dört hesapta 1 gb kârın olur. onun dışında belki facebook'a abanabilirsin ama sanmıyorum.

  • sen git ben geliyorum  (01.06.11 16:43:50)
adrive var ücretsiz versiyonu 50 gb yer veriyor 4 ayrı hesap açarak halledebilirsiniz. 2008'den beri kullanıyorum, şimdilik sorun yok dosyalarım sapasağlam duruyor. yükleme kısmı kastırır biraz belki ama iyidir.

  • cinna monster  (01.06.11 16:46:02)
internet bağlantın ne ? hadi download tamam da upload öldürür adamı. Bir kankadan rica edip harici diskini kullanman en mantıklı çözüm.

megaupload'dan üyelik de alabilirsin.
www.megaupload.com
  • kimlanbu  (01.06.11 16:48:31)
Eğer Türkiye'de isen bu internet hızlarıyla o dosyaları nete koyman saçma olur.

  • theodor  (01.06.11 16:50:59)
170gb uploaddan bahsediyoruz?
bence yeni hd al. ucuz bir şey. gitti gidiyordan falan ikinci el. ya da bir arkadaştan ödünç al.

illa yüklerim diyorsan fileserve, filesonic, rapidshare,oron,x7 gibi siteler mevcut. eğer 5gb dan fazla dosyan yoksa hepsini tek seferde yüklersin premiumla.
  • maresal jedi  (01.06.11 16:51:08)
10 mbitlik sınırsız bir fiber bağlantıda 1 mbitlik bir upload hızı vardır.
teorik olarak 1 mbit hızında upload yapabilsen bile hiç durmadan 7/24 çalışan bi sistemde 170 gb 15,7 günde biter. pratikte ise en az 3 haftayı bulacaktır. 10 mbitlik bağlantın varsa o da.

bu iş yaş bence :)
  • hayo  (01.06.11 17:24:27)
o 170gb içerisinde hiç mi tekrar indirilebilecek sağlam torrent yok? onları baştan çekersin olur biter. şahsi dosyalarını yedekle gerisini not defterine yaz baştan çek derim

  • tai  (01.06.11 17:26:52)
güvenilir bir arkadaştan harici disk bul, diğer türlüsü gerçekten süründürür.

  • fusiondx  (01.06.11 20:24:58)
hadi 1 günlük kabul etti diyelim de senin o kadar dosyayı upload etmen kaç hafta alır hesapladın mı? gerçi japonyada falan yaşıyosan bilemem

  • winstoncash  (01.06.11 20:53:50)