pasaport başivurusu pasaport cüzdan bedeli ve pasaport harcı

selamlar

yarın pasaporta başvuruyorum da. bu sahrayiceditteki emniyet müdürlüğüne gideceğim herhalde.

bir de bu bedelleri yatırabileceğimiz bankalar yazıyor da.

o pasaporta başvuracağımız yere yatıramıyor muyuz? eskiden yatırılıyordu sanki ?

bir de bu randevu sistemi falan bişeyler olmuş. randevu almasam sabahın köründe gitsem işimi halletmeye hayvan gibi bekler miyim sıra?

ha bir de bu emniyet müdrlükleri kaçta açılıyor?

yanılmıyosam yatırabiliyosun, ama çok fena sıra oluyor sanırım emniyet veznelerinde. ben başvururken en azından vakti zamanında deli bi kuyruk vardı bahçelievler istanbul emniyette.

randevu kısmını şimdi gördüm. randevu kabul eden emniyetleri bulursan çok rahat halledersin randevusuz. emniyetlerde randevularla randevusuzlar aynı anda sıra beklemiyorlar zira. mesela kimi yerlerde saat 12'ye kadar randevusuz sonra randevuluları almaya başlıyor.
  • madyb  (01.06.11 16:05:38 ~ 16:38:14)
randevu almadan siraya giremezsin abi, hele hele haziran gibi herkesin ulke disina kacacagi bir donemde pasaport yenilemeler falan baya artti. randevunu alip sirani bekleyeceksin mecbur.

  • cisimi yapiyom popom kuru kaliyo  (01.06.11 16:35:36)