[]

Otomobilden anlayanlara bi soru

Aşağıda link'lerini verdiğim otomobillerin fiyatları nasıl sizce?

Alınır mı?

www.arabam.com

www.arabam.com

 
10 bin tl daha verebilirsen yeni kasa astra alırsın. uzman değilim ama biraz fiyatlı gibi geldi.


  • african rain  (31.05.11 20:09:12 ~ 20:09:47) 
2008 olan için pahalı, 2009 olan için normal ama 2 yaşında araba için 69.000 km biraz fazla. Az para vermiyosun biraz daha bak bence


  • korg  (31.05.11 20:10:13) 
sahibinden.com gibi daha geniş sitelerdeki fiyatlarla karşılaştırırsan alınır mı alınmaz mı kadar verirsin.
not: pazarlık payını da hesaba kat tabi

  • dampire  (31.05.11 20:17:44) 
ikisi de şüpheli. sene de 23 bin km yapmış. diğeri senede 30 bin km yapmış. o para etmezler tahminim. söylendiği gibi 10 bin lira daha ver yenisini al.
goo.gl

  • inanmazsan inanma  (31.05.11 20:26:08 ~ 20:30:19) 
o paraya daha güzel arabalar bulursun. acil ilanları falan yok mu? onlara bak. pazarlık patında en fazla beş yüz düşürebilirsin. bin lira bin beş yüz lira düşürmezler bu yüzden biraz pahalı buldum.


  • bıdıbıdı  (31.05.11 20:51:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.