[]

yumuşatıcı almayan çamaşır makinesi

çamaşır makinesi, yumuşatıcıyı almıyor. deterjan haznesini söktüm, yıkadım, gene de olmuyor. diğer makine de yumuşatıcı gözüne suyu basıyor ama geri almıyor, yumuşatıcı/su karışımı haznede birikiyor ama çamaşıra gitmiyor. napsam?

kaç makine var demeyin, çamaşırhanenin makineleri, ortak kullanıldığı için bu kadar basit sorunlarda servis çağırmıyorlar.


 
muhtemelen gideri tıkanmıştır, kalıncana bir tel yardımı ile giderin içini temizlemeye çalışın isterseniz bir.


  • loveinaflipbook  (31.05.11 10:17:48) 
gideri tıkansa deterjan da gitmez. şunu okuyun:
www.eksiduyuru.com
fotolara bakmayı ihmal etmeyin.
  • ben smyrna  (31.05.11 10:32:30) 
deterjan da sorun yok, sadece yumuşatıcıyı almıyor.

eve gidince bakıcam deliklere, hazneyi çıkarıp temizlemiştim oraları ama üstteki delikleri farketmemiştim.

teşekkürler.
  • halanne  (31.05.11 10:44:31 ~ 10:48:11) 
o delikleri eski bir fırça ile veya ince bir telle temizleyin. düzelecektir. @ben smyrna çok güzel anlatmış. resimli mesimli. çamaşır makinesi for dummies tadında :)


  • mea maxima culpa  (31.05.11 12:28:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.