[]

oryantalizmle ilgili kitap kitap özetleri

Dirlik, A.: The Postcolonial Aura: Third World Criticism in the Age of Global Capitalism,
Baldwin, E., Longhurst, I., McCracken, S., Ogborn, M. & Smith, G.: Introducing Cultural Studies,
De Certeau, M. & Giard,L.: Culture in Plural,
Turner,B.S.: Orientalism, Postmodernism and Globalism,
Clarke J. J.: Oriental enlightenment the encounter between Asian and Western thought,
Dallmayr, Fred: Beyond orientalism: essays on cross-cultural encounter,
Mohammadi, Ali: Islam encountering globalization,
Ward, Keith: The case for religion,

1 hafta sonra bu kitaplardan sınava giricem. herhangi birini okuyan, ne anlattığını bilen, elinde özetleri olan var mıdır?

 
akademik veritabanlarında bu kitaplarla ilgili "review"lara bakın isterseniz.. daha bir hafta varmış bir ikisini okusanız ya esasen.


  • hayal bilgisi  (31.05.11 11:51:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.