[]

Transfermarkt'a benzer site(ler)

www.transfermarkt.de sitesini bilen bilir. futbol takımlarının tam kadroları, yıl yıl yapılan transferler ve futbolcuların değerleriyle kısa bilgileri var sitede ancak site almanca. tamam çok da bir şey gerekmiyor, babel ya da google translate ile ingilizce kullanmak da (neredeyse) mümkün ancak benim merak ettiğim bu tarz ingilizce site(ler) var mıdır? var olduğuna inanıyorum ama bulamıyorum.

hatta mesela fm database'ini komple siteye ekleyip futbolcuların teknik-mental-fiziksel özelliklerin yazılı olduğu bir site de süper olur.

var mı bilen eden?

 
touchline.onthespot.co.uk

böyle bir site var, transfermarkt gibi değil ama database süper. üstelik istenirse türkçe.
  • pispinti  (07.04.08 00:28:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.