tek cümlelik çeviri

selam dostlar, yazmaktan ve gripten ölme noktasına geldim bir zahmet şu cümleyi ingilizceye çevirir misiniz?

1980 yılından sonra yaşanan siyasi, ekonomik ve teknolojik değişimlerin de etkisiyle çalışma yaşamı ve çalışma biçimleri çok hızlı bir değişim sürecine girmiştir.

Danke!

"By the influences of the changes in political, economic and technological areas after 1980, working life and working styles rapidly got into a changing process as well."

biraz düz bir çeviri oldu ama neyse. daha iyi yapanlar da çıkabilir.
  • dougsampson  (27.05.11 23:19:50)
Labour life and working methods entered a fast altering process with the effects of changes in politics, economics and technology after 1980.

  • esenboga  (27.05.11 23:40:03 ~ 23:40:36)