Kehribar Tesbih Hakkında.

Karınca Fosili Kehribar Tesbih Almak İstiyorum.(Hediyelik(

Bildiğim Kadarıyla Pahalı Olur.

Şu Sitede Gördümde Acaba Sahtemidr, Çakmamıdır Anlayan varmı?

urun.gittigidiyor.com

Bide Ben Elden Almak İstiyorum, İstanbulda Nerde Bulabilirim?

Valla dostum uzmanı değilim ama hakiki kehribar tespir sanırım 1000 TL nin üzerindedir. O sitedekilerin kehribar olduğunu sanmıyorum. Kapalı çarşıya git, o taraflarda bulursun fiyat hakkındada net bir fikrin olur.

  • pposeidon_1  (27.05.11 16:30:41)
  • antihero  (27.05.11 23:20:58)
Kehribar tesbihler 1000 tl nin üzerinde değil. Ben de kehribar tesbih hastasıyım ve bu aralar gramı 20 dolara ve üzerinde gidiyor. Ancak içinde bir canlı fosili bulunan kehribarlar gerçekten pahalıdır. Canlının sığabileceği büyüklükte bir tanesi olacaksa zaten gramajı yüksek gelir. Özel yapan ustalara bak derim. google da "kehribar tesbih ustaları" diye arattır daha uygun fiyatta orjinal birşeyler bakıyorsanda reklamını yapabileceğim bir www.inantesbih.com.tr var

  • runawaytr  (25.09.14 23:15:03)