[]

makine mühendisi adayları için staj yeri arayışı. -manisa,izmir-

merhabalar sayın duyuru halkı.
manisada celal bayar üniversitesinde okuyan 2 tane makine mühendisi adayıyız. bu yaz yapmamız gereken bi fabrika organizasyon stajımız var. ancak şöyle bi sorun var ki, tiyatroyla uğraşmak istememizden ve makine mühendisi olmak gibi bi isteğimiz olmamasından mütevellit derdimiz staj yapmış gibi görünmek. bu konuda bize el uzatacak bi duyuru sakini olursa bize bi staj yeri bulursa çok pis müteşekkir oluruz ona karşı... hatta bakarsın alsancakta 3 bira bile ısmarlarız.

(not: daha öncede açmıştım ancak cevap gelmedi ne yazık ki.)

 
istanbul da göstersen stajını?


  • zenc  (27.05.11 12:09:16) 
3 haziran son tarih ne yazık ki. ayrıca buradalarda olursa en azından 1-2 gün gider fotoğraftı falandı filandı gibi ihtiyaçları hallederdim. yinede evrakların doldurulması konusunu faxla halledıp halledemeyecımı bı ogrenıp eger sartlar uygun olursa sızden yardım ısterım tekrar. tesekkur ederım ılgılendıgınız ıcın.

bıralarıda ıstanbula yolum duserse mutlaka ısmarlarım:)
  • hexa  (27.05.11 12:14:57) 
bir de makina müh. ok ama ne tür makinalar senin alanın? ay sonunda izmire gelip bizzat kendim alırım biramı.


  • zenc  (27.05.11 12:18:33) 
belirli bir alanda olmasına gerek yok. sadece fabrikada makine mühendisi çalışıyor olması yeterli benim için.


  • hexa  (27.05.11 12:24:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.