[]

Abuk subuk başlıklar! Niye ki?

Kaç zamandır dikkatimi çekiyor Sözlük'te, birileri gelip abuk subuk telefon numaralarını, tarihleri vb ardı ardına başlık olarak açıp entry giriyor. Accayip irrite oldum, niye yapıyorlar ki bunu? Totoş mu bunlar?
 
ffs...

(git: 257516)
(git: 256990)
  • xenophobe  (26.05.11 23:37:03) 
tematik başlığı altına sığınılarak yapılan şeyler bunlar. tasvip edenler kadar etmeyenlerde var


  • thugster  (27.05.11 01:43:09) 
sözlkte hiç kimse bir telefon no sunu yazarak kime ait olacağını araştırmayacağı için , bence çok saçma ve gereksiz başlıklar onlar.

ama sanırım teknik olarak bi ziyanı yok ki , hala devam ediyor.
  • expansion pack  (27.05.11 21:50:44) 
@biraz da kitaplar bizi okusun,

:)
  • msb  (28.05.11 00:55:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.