[]

sayılar, rakamlar..

daha önce de buna benzer bir başlık açıldı biliyorum ama bu sayıların olması bir sürü sayının sözlükte yer alması nasıl bişidir? yazacak hiç bir şeyi mi yoktur bu arkadaşın? legal olabilir ama hiç etik değil gibi geliyo bana. yahu kim bu numaraları arayacak da bulacak sözlükte. ben trinidad and tobaggonun bilmem ne numarasını napim. yanlış mı düşünüyorum? bölelerine ayar vermek gerekmez mi?
 
(git: 256990)


  • kobuzchu kiz  (26.05.11 18:54:49) 
etik değil demek de çok saçma yahu. kime göre etik? etik olmak zorunda mı veya?
bana lazım o numaralar, iyi ki yazıyor.

adamın yaptığını onaylamıyorum ama yadırgamıyorum da. herkes istediğini yapıyor işte formata uydukça. 2 gündür adamın yılmaz savunucusu olduk burada.
  • xenophobe  (26.05.11 18:55:05) 
ben karşı değilim tematiğin hiç bir şekline. saygı da duyuyorum, çünkü cidden sabır işi.

ha kendi adıma rahatsız oldum bir süre sonra, eksi++'ın başlık filtresine ekledim. o yazar tematiği bitirdiğinde de kaldıracağım filtreyi.

filtreleme seçeneğim olmasa, rahatsız olurdum. yine de gidip "çok kötü" vermezdim ama mesela.
  • jangara  (26.05.11 19:04:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.