Bir arkadaşlık sitesi nasıl para kazanır?

"Gold üyelik filan satmadan" diyecektim ama soruyu boğmak istemedim.

Başka ne gibi alternatif gelir kaynakları olabilir?

Edit: Yaratıcı olun! :)

leklam.

  • sourlemonade  (25.05.11 15:29:26)
bence pahalı bir restoranla anlaşabilir mesela. tanışan çiftleri oraya yönlendirir, göstermelik indirim uygulatır, restoranla birlikte paraları cukka ederler:P

veya işte restoran yerine ilk buluşmada yapılacak başka şeyler konabilir. sinema salonu olur vs vs

utananlar için, konunun uzmanı çalışanlarla ücretli online destek sağlayabilir, onlara tanışma mesajı konusunda fikir verebilir. veya bu konuda ekşi duyuru'yla doğrudan anlaşma yapabilir. zira hepimiz güzin ablayız burda:) hem duyuru da kazanır:)[compumaster kazanır tabii, bize bişey düşmez:D]]
  • jangara  (25.05.11 15:30:51 ~ 15:46:39)
gold üyelik sat;ama 1 aylık kalkıp 60 tl yapma :D yap 10 tl bak nasıl insan kaldırırsın tabi üyeler kaliteli olcak fake resimli üyeler olmayacak, tv ye reklam vercen fln süper olur ama harbi orjinal olcak :D

  • semson  (25.05.11 16:48:36)
10 liralık üyelik olursa kalite çok hızlı düşer. sitedeki dişi kullanıcı sayısı azalır ve o site çöker.

  • orpheus  (25.05.11 20:53:06)