Flash, Swf, Exe Arasında Sıkışıp Kaldım Bir Yardım Eder misiniz?

Elimde bi dosya var ben bunu şirketime interaktif bir cd hazırlamak için buldum hemen indirdim flash ile hazırlanmış ve tam benlik fakat sorun şu resimlerde goruldugu gibi soyada main den yürüyo herşey ve bunu cd ortamında her koşulda açılması için Exe. yapmam lazım ama flash a import edince hata veriyor ordan exe çıkışı alamıyorum.Tek tek dosyaların içine girdiğim zaman ordaki swf lerden import işlemiyle çıkış alabiliyorum. Anlatımda sıkıntı olabilir kusura bakmayın yarına da yetişmesi lazım bn bu dosyayı komple nasıl exe yapıp cd ye atabilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

gorkemor et cimail dat kom buraya bi bakıyım diye mail atın hemen dosyayı atabilirim incelemeniz için.

Sağolun Varolun Türk Gençliği...

O şekilde olmuyor diye biliyorum. Bence html içine gömüp autorun.inf hazırla ve cd takılır takılmaz html açılsın, flash çalışsın.

  • ataturkiye  (25.05.11 14:09:23)
resimler görünmüyor. durumu da anlamadım pek. ama ata doğru demiş. autorun ile exe başlatırsan sorun olmaz.

  • ben smyrna  (25.05.11 14:16:01)
ataturkiye sana dosyaları yollasam bakarmısın?

  • magmageme  (25.05.11 14:16:32)
Baksam ne yapabilirim ki? :)

  • ataturkiye  (25.05.11 14:58:15)
Bi türlü beceremedim bu konuda iyi olan biri bi el atsa iyi olur hiç değilse şunu şle yap bunu böyle yap der. biri yardım etsin lütfen fazla vaktimde yok.

  • magmageme  (25.05.11 16:30:26)