1 milyonuncu yuksek lisans sorusu

ey herseyin en dogrusunu bilen duyuru ahalisi,
simdi bilgide bi yuksek lisans a burslu olarak kabul edildim hatta ilk donemi de bitirdim fekat sole birsey duydum diger arkadaslardan, herhangi bir dersten kaldiginizda aldiginiz burs oranina gore okula tekrar odeme yapilmasi gerekiyormus. iste yuzde 50 bursluysaniz daha fazla, yuzde 20 burslysaniz daha az odeme yapiyorsunuz. butun vakif universitelerinde bu durum bole mi yoksa bilgi ye has bisi mi onu merak ettim. 2 dersten kalacagim gibi gozukuyor azcik tutustum da:)
saygilar sevgiler

öğrenci işlerine neden sormuyorsun? her okulun işletmesi farklı sonuçta.

  • bıdıbıdı  (25.05.11 17:39:30)
@bidibidi sanirim sorumu yanlis anlamissin. bilgi de bole bisi var mi diye sormuyorum. dedigim gibi sinif arkadaslarim zaten bu ucreti verdiler ve bole bi durum oldugu kesin. benim merak ettim DIGER VAKIF UNIVERSITELERINDE bole bi durum olup olmadigi. ole iste.

  • euteamo  (25.05.11 17:52:13 ~ 17:52:27)