indirmelik film?

film olur, dizi olur. film arşivimin bir kısmı burda, ona göre söylenebilir film tinypaste.com

ne indireyim ben?

valla hacı ben nasıl inceleyim şimdi tüm arşivini. benim son bir ayda falan indirdiklerimi göstereyim sana: i55.tinypic.com
arada vasatlar var ama çoğunluğu beğendiğim filmler.

biraz türk git bence fatih akın, zeki demirkubuz, yılmaz güney falan. hiç türk filmin yok, halbuki çok sağlam türk filmleri var.
  • cro magnon  (25.05.11 01:28:15 ~ 01:31:31)
dizi;

arrested development, seinfeld (komedi)
the wire (drama)

film;

lock, stock and two smoking barrels
mean machine
remember the titans
the world's fastest indian

daha da aklıma gelirse yazarım artıkın.
  • turangue  (25.05.11 01:29:21)
@cro, film yazacaklar ctrl + f yapar, varsa yazmaz diye koydum listeyi. ama senin indirdiklerine de de bakayım hemen.
@turangue bunlar da hiç duymadığım filmler/diziler, belki kendi öküzlüğümdendir ama hemen bakıyorum bunlara da.

  • kivanc1  (25.05.11 01:32:27)
yüksek dozda güney kore filmleri öneririm.

başlangıç için;

bin-jip
old boy
chaser
  • hitman 7  (25.05.11 01:35:57)
yaaa azizim basit ciz ankaradan hatta ingiltereden cizgiyi dogusunun filmlerine bakma,holivud candir,seyreder eglenirsin:)
saka bi yana ustte turangue yazmis
lock, stock and two smoking barrels
mean machine
remember the titans
the world's fastest indian

bunlara kesinlikle bak super hepsi ama bende remember the titans ve the worlds fastest indian in yeri ayridir:)
  • serabetan  (25.05.11 01:55:23)
dizi olarak seinfeld ve friends izle. ing seviyorsan the it crowd ya da coupling.

  • lorenzen  (25.05.11 01:58:51 ~ 02:56:08)
  • thor odinsson  (25.05.11 08:43:53)
memento -film
the pacific- mini dizi.

  • ykyt  (25.05.11 10:08:46)