hangi sinema biletini almalıyım? acil cevap gerek

karayip korsanlarına gideceğim de,

3d
real 3d
imax 3d
xpand 3d

gibi 4 seçenek sunuyor mybilet bana. hangisini alayım?
www.mybilet.com

edit:
tek cevap yerine sıralama olursa daha iyi olur, gideceğim sinemada -ankamall- hepsi olmayabilir.

bence 3 boyuta gitme. 3 boyutun kullanıldığı sahneler hem az hem gereksiz üstüne üstlük renkler aşırı solgun.

  • slap  (24.05.11 15:41:13)
ankamall da zaten imax ve xpand 3d var. imax de izle kesin.

  • kelimeyounu  (24.05.11 15:44:20)
imax en iyisi diye biliyom

  • bak bi  (24.05.11 15:45:22)
e şimdi iki ayrı cevap oldu tam kararımı vermişken kafam karıştı yine. gerçi sözlükte filmin başlığına baktım herkes 3d izlenmemesi gereken film falan yazmış. adam gibi normaline mi gideyim yani?

  • kivanc1  (24.05.11 15:45:59)
ankamall ın imax i 3d den ziyade hayvani perdesinden dolayı iyidir. dolayısıyla imax'e git, beni dinle.

  • kelimeyounu  (24.05.11 16:03:56)