Oklahoma City Thunder'ın Batı Finalinde ne işi var?

yahu bu takım nedir kimdir, bu adamlar buralara nasıl geldiler onca takım varken? seattle supersonics yerine kuruldular diye biliyorum da, kadro da ahım şahım bi kadro değil? neler oldu biri özet geçer mi?

şu isimlere bi bak:
(bkz: kevin durant) (son iki sezonun sayı kralı ve aynı zamanda nba tarihindeki en genç sayı kralı)
(bkz: russell westbrook)
(bkz: serge ibaka)
  • tepedeki psychedelic adam  (24.05.11 11:48:02)
seattle da kötü bir takım değildi ki zaten. kevin durant'ın gelişmesi, russel westbrook'un coşması ve sezon arasında alınan kendrick perkins ile oralara kadar gelmeyi başarmaları normal.

  • baldur  (24.05.11 11:56:28)
kadrosunda,nba'in en iyi şutörlerinden kevin durant,

nba'in en hızlı-atletik, oyun zekası düşük ama patlayıcı gücü olan oyun kurucularından russell westbrook,

nba'in muhtemel yeni zo mourning'i ibaka,
çok iyi pota altı savunmacılarından perkins,
iyi yakın savunmacılarından collison,
iyi dış savunmacılarından sefolosha,
hem atletik hem de iyi bir dış şutör olan harden.
iyi bir maskot olan nate robinson.

tek tek ele alınacak olursa şu an nba'in en iyi kadrosuna sahipler ve bu oyuncuların neredeyse tamamı daha kariyerlerinin başındalar. bu kadroyu ellerinde tutabilirlerse ve bir de iyi bir yedek guard gelirse önümüzdeki 10 seneye damga vurur thunder.
  • falandankorkmamfilandankorktugumkadar  (24.05.11 13:34:08 ~ 13:35:45)
bence dj mbenga bu takıma gelmeden şampiyon olmaları biraz zor. unutmadan şunu söyleyeyim perkins hariç bütün kilit oyuncuları 24 yaş ve altında yani aşırı genç bir kadro gelecek senelerde buralarda daha çok göreceğiz

  • bozbaykus  (24.05.11 13:56:59)
Ahım şahım kadro değil dediğin kadroda kevin durant gibi bir sayı makinesi var adam nba nin gelmiş geçmiş en genç sayı kralı bu sene ve geçen sene sayı kralı oldu ve dünya şampiyonasında amerikayı tek başına şampiyon yaptı guard pozisyonunda russell westbrook gibi savunmayı yaran bir oyuncu var biraz kafasını çalıştırıp pas atsa oklahomayı yenicek takım yok ama kafasızın teki işte 2 numara sefolasha var tam bir savunmacı görev adamı power forwad'de air kongo yani serge ibaka var çok atletik bir oyuncu ve center'da şampiyonluk yüzüğü takmış tecrübeli ve takımın abisi olan kendrick perkins var 6 ıncı adamları james harden skorel bir oyuncu gerektiğinde ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyor işte Oklahoma City Thunder bunun için konferans finalinde çok gençler tecrübeye ihtiyaçları var bu takım gelecekte çok büyük işler yapıcak

  • leo78  (24.05.11 14:38:24)