tesadüfen karsilastiginiz en ünlü insan kimdi

ben zamaninda buna benzer bi baslik acmistim.

sonra da tony blair ile tanismami anlatmistim.

siz kimlerle tanistiniz?

Aynı anda dönemin Fransa ve Almanya başbakanları Jacques Chirac ve Schröder ile karşılaştım, tokalaştım ikisiyle de. Almanya'da oldu bu olay...

  • restlesss  (24.05.11 02:23:42)
Murathan Mungan'la tuvalette karşılaştım. Ortak kullanılan bir tuvaletti. Tuvaletten çıktım, adamın biri tuvalete girebilir miyim dedi arkadaşıma. ben de kapıda durup ısrarla arkadaşıma peçete vermeye çalışıyorum, arkadaşım kaş göz işareti yapıyor, anlamadım, kolumdan tutup çekti. Sessizce Murathan Mungan diyor, ben anlamıyorum, ne işi var ki onun bu tuvalette modundayım. Adam tuvaletten çıktı, evet Murathan Mungan. Karşılaşma ve en ünlüsü diyorsan budur. Ama tanışamadık maalesef:(

  • butimar  (24.05.11 02:26:47)
ilkokul 4 veya 5'te turgut özal. esentepe gazeteciler sitesinde ara sokaklardan birinde gayette siyah camlı makam arabasının arkasında siyah camı yarıya inik geçiyordu. bizi görünce el sallamıştı.

tarkan'ın ilk çıkış yaptığı zaman, şişli migros'ta -ki o zaman üst kattada kasalar vardı- üst katta görmüştüm. durmuş sırıtarak etrafı seyrediyordu. tek düşündüğüm ne kadar kısa boylu olduğuydu. hayır gidip yanına konuşmadım.
  • cinna monster  (24.05.11 02:43:26)
Nuri Bilge Ceylan'ın kayınpederiyle meyhanede tanıştım.

  • sanal hayvan  (24.05.11 02:51:44)
ben çok uzun süre yurt dışında yaşadığım için benimkiler yabancı:
anthony quinn - atm'den para çekerken
tommy lee jones - kırmızı ışıkta yan yana bekledik
liam neeson - lokantada arka masadaydı
morgan freeman - otobüse biniyordum, o iniyordu

oğlum da 7 aylıkken uçakta rauf denktaş'ın üzerine kusmuştu.
  • zkurmus  (24.05.11 03:01:23)
christina aguilera
detaylar için :
www.eksisozluk.com
  • brkylmz  (24.05.11 03:36:29)
papa 2. jean paul

  • hikaye mesture  (24.05.11 03:50:10)
can dündar ile tuvalette karşılaştım, yan yana işedik öyle. ortam sebebiyle tanışmadım.

  • fortisvita  (24.05.11 04:00:22 ~ 04:01:19)
Azra Akin daha dünya güzeli seçilmeden, ve dolayisiyla ünlü olmadan önce Hollandali erkek arkadasi ile diskotek de(index)

Klaas-Jan Huntelaar lise de sinifarkadasimdi

Nazmiye Oral'i da sIk sIk görürüm bisiklet sürerken; 'ünlü' oldugunu daha sonra ögrendim.
  • konjo  (24.05.11 05:11:58)
ben de oran'da bi büfeden kola alırken deniz baykal gelmişti gaste almaya. ama konuşmadık. onun dışında imzasını almak için tanıştığım yazar/çizer/oyuncu oldu. o kadar.

  • cro magnon  (24.05.11 07:41:07)
Paskal Nuuma! Biz tam gişelere girerken onun yolcu oturduğu araç da yan bankoda belirdi. Baktık adama, 32 diş gülümsedi ve el salladı bize :)

  • jesterdvine  (24.05.11 08:45:15)
ajdar, sigara içerken geçiyordu. naber nabıyon dedim sırıttı.

  • bryan fury  (24.05.11 09:04:53)
Michael Jordan ..maçta karşılaştık..o oynuyodu ben seyrediyodum..

  • kerem75  (24.05.11 09:07:18)
cem yılmaz la gösterisinden önce kısa bi süre sohbet ettik.

  • quadropol  (24.05.11 09:45:31)
Tesadüfi diyorsan:

M.Ali'nin bi ara evli olduğu Sedef bişey

Ece Erken

Petek Dinçöz

Behzat Ç (adını bilmiyorum)

Haluk Levent

Selami Şahin

aklıma gelenler.
  • mahnita  (24.05.11 09:54:06)
İstanbul Atatürk Havalimanında Ecevit.
Kadıköy'de konservatuarın önünde Yıldız Kenter.
Bi de Los Angeles Havalimanında uyurken yanıma Ray Charles oturmuştu, "kim bu yav etraf kalabalıklaştı birden" diye uyanmıştım. Sohbet bile etmiştik rahmetliyle. Ah sizi görmedim ben demiştim, ben de sizi görmedim demişti. Türk olduğumu söyleyince "benim çok türk dostum var" demişti.

Bi de Ortaokulda iken Kenan Evren okulumuza gelmişti, çiçek verdiydim. kendisine.
  • SiyamkedisiZorro  (24.05.11 10:44:55)
erdal inönü

  • zenc  (24.05.11 10:57:59)
Geçen sene Kocatepe Camii'nin arkasındaki bir ara sokaktan aşağı yürüyordum. Tam sokağın karşı tarafına geçiyordum ki koruma olduğu her halinden belli siyah takım elbiseli biri beni durdurdu. Adam bir dakika sizi bekletebilir miyiz dedi, zaten çevrede benden başka bir kul yoktu. İyi peki demeye kalmadan birkaç siyah bir araç göründü. Tam önümden geçerken ortadaki aracın arka camı açıldı cumhurbaşkanı Abdulah Gül göründü başıyla teşekkür eder gibi bir hareket yaptı, ben de selam verdim. Bu da böyle bir anımdır.

  • johan sebastian  (24.05.11 11:24:51 ~ 11:25:39)
Yavuz Bingöl barda, Fikret Kuşkan tiyatroda, Şener Şen sokakta, Ahmet Telli babamın tekel bayinden rakı alırken, Yaşar Kemal bir koktyel de, Yetkin Dikinciler defalarca takıldığı bir mekanda, Ahmet Şık defalarca Mahkeme önlerinde haber peşinde, aslında daha çok var ama aklıma gelen bu kadar...

  • ser  (24.05.11 12:13:11)
1990 yılında fethiye'de tesadüfen elia kazan'la karşılaştık, yanında zülfü livaneli de vardı. 1 saat kadar aynı mekanda yan yanaydık, sohbet edip fotoğraf da çekildik. çok kibar ve çok yaşlı bir adamdı ama bu adam james dean ve marlon brando'yu sinemaya kazandıran önemli bir yönetmen, epey heyecanlanmıştım.

  • kadifepanter  (24.05.11 12:13:37)
geçen yıl atatürk havalimanında check-in kuyruğunda beklerken matias delgado ile karşılaşmıştım. sabaha karşı beklerken delgado ve yanındaki elemanla da baya muhabbet etmiştim. bunun dışında iş dolayısıyla oldukça şarkıcı türkücü vs. ile karşılaşıyorum

ha bir de en son 2-3 hafta önce bir amatör voleybol macında ajdar'a rastladım. hemen olay yerini terk ettik arkadaşla.
  • patricia teyze  (24.05.11 14:18:17)