[]

sapanca'da karavan kamping

8 yasindaki yegenim cok heves etmis. karavanda tatil yapmak istiyor. bu yuzden de bu haftasonu 2 gunlugune de olsa karavan kiralayip (naz karavan'la konustuk, 4 kisilik citroen jumper var. mantikli geldi) sapanca'da 2 gece kalasimiz var.

sapanca'da kamp yeri onerisi olan ya da sapanca gibi yakin olan ve adam akilli kamp yapilabilecek yer bilen var mi?


 
Sapanca değil ama Silivri'de senelerce karavanımızla gittiğimiz bir kampı önerebilirim :
www.semizkummocamp.com

Deniz kenarı ve düzenli bir yer, adam akıllı kamptan kastınız börtü-böcek ise pek uygun değil tabii, temiz ve düzenli bir yerdir.
  • mocha  (23.05.11 18:40:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.