kedi bantlamaca?

www.youtube.com
niye böyle oluyor ki? bide bunlar bantları nasıl çıkarttı?

sebebini anlamadım ama birkaç sene önce videoyu izleyince, denedim ben de birkaç dakika benim ufaklıklar üzerinde, gerçekten de yalpalıyorlar. bantların ölümüne yapışması şart değil, üzerinde duracak kadar yapıştırmak yeterli. hobi haline getirmemek gerek tabi. bir sabah uyandığınızda mumyalanmış şekilde bulmayın kendinizi.

  • falandankorkmamfilandankorktugumkadar  (22.05.11 19:35:32)
bantlar kolay çıkar, kılların çıkış eğrisinde çekersen, aksine çekersen hem zor çıkar hem de kedinin canı yanar.

  • alidesidero  (22.05.11 19:37:15)
eğer kolay çıkarsa denemek istiyorum, ama minicik hayvanın canı yanacaksa hiç bulaşmamak istiyorum.

  • kivanc1  (22.05.11 19:45:46)
bu kagıt bantlar var onlar kolay cıkar bu videodakilerde oyle sanırım. deniycekseniz de onlarla deneyin. koli bandı riskli canı yanabilir hayvanın.

  • rurouni  (22.05.11 20:07:29)
ruh hastası olmak gerek bunu yapmak için.

  • ondorduncu kalaylama  (22.05.11 20:08:11)
olm hasta mısınız tartışmışsınız bir de deniyeyim mi diye?! hayır bu size komik geliyorsa ayakkabılarınızın bağcıklarını birbirine bağlayıp düşüp gülün karşılıklı. mesele hayvanın canının yanması meselesi değil, onun da bir canlı olduğu ve bir onuru olduğu meselesi.

  • onuruno  (22.05.11 20:14:54)
kedinin sırtına elini koyarsan anlarsın neden öyle olduğunu. iç güdüsel olarak dar bir yerden geçtiğini sanıyor hayvancağız.

  • mr fusion  (22.05.11 20:15:56)
saçmalık. hakkaten bi de bunu tartışmışsınız.

  • goks  (22.05.11 20:20:01)
koli bandını önce başka bi yere yapıştır çek yapıştır çek kuvveti gitsin , sonra kendi üstünde dene bi çekince canın yanmıyosa ona da yapıştırabilirsin bence ^^

  • busuta  (22.05.11 22:08:33)