hangi browser?

çok anlamam ben bu işlerden chrome da kullandım firefox da, opera da...

opera diğerlerini göre yavaş gibi? yanılıyor muyum bunda. eksik bir şeyler var yapmadığım. bir de facebookta online iken sertifika hatası veriyor anlamadım bu nedir? opera 11 bu arada.

chrome'a iki de bir beklenmedik bir hata veriyor. karşıma ölü bir surat çıkarıyor arka planı mavi olan. bunun biz çözümü var mı?

firefox'u bilemedim.

explorer zaten default olarak geliyor ne kullancam lan onu.

Firefox iyidir yine bence hepsine göre.

  • sourlemonade  (22.05.11 15:30:18)
chrome'u kaldır tekrar kur.iyidir krom,candır krom

  • kan aranıyor  (22.05.11 15:36:41)
firefox , opera , omniweb , safari , chrome kullanmış bir insan olarak

chrome diyorum , o dediğiniz hatayı da en fazla 1-2 kere almışımdır , bilemedim
  • busuta  (22.05.11 15:37:06)
bazı bilgisayarlar inatla chrome'da hata verdirmekteler. firefox'u eklentiyle kullanmayınca oldukça hızlı oluyor. opera ise her yeni sürümde batıyor.

  • fusiondx  (22.05.11 15:40:32)
firefox. eklentiyle de eklentisiz de iyi.

  • sanal uyku  (22.05.11 15:44:17)
opera en hızlı tarayıcıdır. ayrıca hepsinden ileridir opera. insanlar alışkanlıklarını değitiremedikleri için operayı bilmiyorlar, kullanmıyorlar. halbuki bir kullansanlar bir daha vazgeçemeyecekler...

  • anarsist devlet memuru  (22.05.11 15:56:18)
en browser gibi browser: firefox
en kullanisli, lightweight browser: chrome
her zaman bir seyleri eksik kalan browser: opera
daimi basarisizligin timsali browser: internet explorer
  • samfisher  (22.05.11 15:59:04)
Chrome güzeldir ya kullan bazı güzel özellikleri var bak şurada.

goo.gl
  • badiparmagi  (22.05.11 16:37:39)
firefox-chrome-safari-opera kullanmış biri olarak firefox diyorum

  • jimmy jib  (22.05.11 19:17:43)