kedi sevmek istiyorum ama evde beslemek istemiyorum anlıyor musunuz beni

Kedileri, özelikle yavru kedileri çok seviyorum ama evde besleyemiyorum. Çünkü gözlerim aşırı alerjik, doktor kuş kedi vs besleme evde dedi. Herneyse, şimdi sokak kedilerini sev diyeceksiniz ama ne bileyim ısırır eder, böyle aşılı maşılı olsun istiyorum. Acaba petshop a gitsem sevdirirler mi? Ya da ne yapsam?

Not: Şehir-İstanbul Anadolu Yakası

yok mu hiç arkadaşının kedisi ? varsa 1 haftalıgına al evine dene. yada sana ben bi pet arkadaş davetiyesi vereyim orada şehrindeki kedi sahipleriyle arkadaş ol git yanlarına sev bol bol

  • exodia  (20.05.11 00:17:57)
İşte öyle bi imkanım da yok, arkadaşlarım pek kedi sever değil :((, pet arkadaş sitesini bilmiyorum ama bana demezler mi senin kedin,köpeğin vs yok burda ne işin var diye :))

  • cy7  (20.05.11 00:21:08 ~ 00:21:25)
bazı barınaklarda az miktarda kedi de oluyor. onları sevebilirsin. aşılıdır onlar.

  • mea maxima culpa  (20.05.11 00:22:46)
hangi şehirdesiniz? bi de göz doktorunuzu da değiştirin :) hatta adana iseniz bkz: www.ayperiugur.com

  • ben smyrna  (20.05.11 00:28:13)
yok demezler açıklarsın insanlar orada genelde sevecen. sonuçta sen hayvanları en azından kedi seviyorsun sadece saglık sorunundan besleyemiyorsun.
bence bir petshopa git biraz mıncır bakalım gözler ne alemde doktorlar bazen abarta biliyorlar.

  • exodia  (20.05.11 00:38:00)
ya kedi seni sevmek istemezse?

ya sen aşını maşını yaptırmadıysan?

ya o şahane yaratık, senin gibi kofti bir varlık tarafından sevilmeye ihtiyaç duymuyorsa?

bunlar hiç umurunda değil mi?
  • insanimsi  (20.05.11 00:39:35)
biz balkonda besliyoruz iki güzel kediciği.. evimiz giriş katı, dolayısıyla dışardaki hayattan kopmamış da oluyolar. yiyecek, su, sevgi ve oyun ihtiyaçlarını karşılıyosun, evin de temiz kalıyo. marangoza bi kulube yaptırdık, üşümesinler diye, içi yastık falan dolu :)

  • kareli defter  (20.05.11 00:45:59)
@insanımsı sensin kofti :)ayrıca benim aşılarım tamam, çocukluğumda çok kedi besledim hiç birini ısırmadım, çok da güzel oldu tamam mı :)

  • cy7  (20.05.11 01:47:36)
bostancı civarındaysan buyur gel, ama biraz haşin bir kedi bendeki kollarım ellerim çizik içinde.. :)

  • sozlukte kullanmak istediginiz nick  (20.05.11 03:13:10 ~ 03:13:34)
@sozlukte kullanmak istediginiz nick, çok saol da çizilmesem daha iyi gibi :)

  • cy7  (20.05.11 15:11:21)