Taksim Bakırköy Dolmuşları

Sabah dört gibi bakırköy'de olmam gerekiyor [Kadıköy'den geleceğim], Taksim'e gelebilsem oradan Bakırköy'e bu saatte ulaşma imkanım var mıdır?

taksımde soforler sabaha kadar dolmus bulabilirsin diolar.ama ben bizzat gormedim

  • all girls dream  (19.05.11 22:43:49)
bence o saatte en iyisi kadıköyden metrobüsle incirliye gelip ordan ya yürüyerek ya taksi ile aşağı inmek, riske gerek yok dolmuş falan :)

  • miown  (19.05.11 22:47:22)
Metrobüs sabaha kadar var biliyordum da iett'nin sitesinde 01.30'da bittiği yazıyor, ondan aksiyona giriyorum :D

  • zahmet  (19.05.11 22:48:01)
yarın için diyorsan rahat bulursun.

  • fortisvita  (19.05.11 22:49:50)
İşin fenası pazar gecesi için lazım, ola ki fenerbahçem şampiyon olursa nasıl etkilenir bundan acaba dolmuşlar

  • zahmet  (19.05.11 22:52:31)
o da bi risk tabi :) ben de sabaha kadar biliyorum, ama frtisvitanın dediği gibi cuma cumartesi geceleri olabilir sabaha kadar, yalnız bir konser dönüşümü bilirim bakırköy dolmuşu bir saatte bitiyordu da yeşilköyle gitmiştik :)

  • miown  (19.05.11 22:52:38)
dolmuşlar sabah kadar çalışıyor. fakat hemen hemen hepsi dolmadan yani sayısını tamamlamadan kalkmıyor. bir keresinde sabahın 4 ünde kadıköy'den binmiştim taksim için. abartısız 50 dakika dolmuşun dolmasını bekledim ki o saate kadar dolmuşa benden başka sadece 2 kişi vardı.geceleri uyumayan bir arkadaş aklıma geldi rica ettim geldi aldı arabasıyla taksime kadar bıraktı.

not:bakırköy araçları da dolmadan kalkmıyor.
  • azdeli  (19.05.11 23:10:55)