Film Önerisi

Hani soununda bir soundtrack girer ve çok şaşırsın beklemediğin bir sonla bittiği için veya ağlarsın tüylerini diken diken eden filmler olur ya o sonundaki sahnesi hiç unutulmaz. o tarz bir film arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim canım çok sıkılıyor. teşekkürler, iyi akşamlar...
(filmin sade ismini söyleyin sonunda ne olduğunu söylemeyin süprizi kaçmasın)

se7en'de ben öyle olmuştum. ama izlemişsindir büyük ihtimal.

  • insan opusen hayvandir  (19.05.11 19:09:55)
American history x, the usual suspetcs, in bruges, the departed, the machinist .

  • nabruknabruknabruk  (19.05.11 19:16:18 ~ 19:16:25)
lucky number s7evin

  • ronaldo17  (19.05.11 19:16:31)
(bkz: requiem for a dream)
aslında beklenmediği gibi olmuyor sonu ama müziğiyle birleşince sonu çok fena çarpıyor insanı.

  • take me rufee  (19.05.11 19:21:40)
se7en, american history x ve the usual suspects'i izlemiştim diğerlerini torrentten açtım iniyor varsa başka önerisi olan alıyım...

  • wertyu  (19.05.11 19:32:52 ~ 19:33:17)
evet leon'u izledim başlığı açarken onu betimlemeye çalıştım aslında o sonunda sting giriyor ya çok garip oluyor insan. yıllardır shape on my heart'ı dinlememe rağmen filmi izlediğimden beri ayrı bi anlamı oluşuyor.

  • wertyu  (19.05.11 19:45:31 ~ 19:46:05)
the prestige

  • blackworld  (19.05.11 20:23:41 ~ 20:25:59)
(bkz: Dead Man's Shoes )
öyle böyle değil

  • drew  (19.05.11 20:35:39)
beklemediğin bir son değil ama izlediğim en mükemmel final sahnesi: sonbahar ( özcan alper). ölsem unutamam herhalde o derece.

  • heyamo  (19.05.11 20:54:24)
yazılan filmlerin hepsini izlemiş biri olarak, en beklemediğim sonla biten the game di. bende onu öneririm. ama tüylerin diken diken olmaz, ağlamazsın onu da söyleyeyim. hee ama sonu adamı dumur etmez ama tüylerin diken diken olur, müzik girer, aklından çıkmaz o zaman da into the wild derim. hepsi bi arada ise sanırım oldboy olabilir. ama bunu seven çok sever, sevmeyen de hiç sevmez.

hızlıca gelen edit: primal fear ı da öneririm, beklenmedik son açısından.
  • bodah  (19.05.11 21:28:37 ~ 07.01.13 17:13:10)
The Sixty Sense; bruce wills aslında ölüymüş.(bu espriyi ilk ben yapıyım dedim)bunu dışında buna en uygun film the prestige ve memento'dur bence.

  • tugaydogan  (19.05.11 22:50:17)