film adı soruyorum

evet,hemen silicem demek isterdim ama muhtemelen benden önce 1346 defa bu espri yapıldıgı için demiyorum.
aradıgım filmi muhtemelen 2003 ya da 2004 yılında öss hazırlıklarım sırasında bir mola saatinde(akşam) show tvde izlemiştim.oyuncuları hakkında bir fikrim yok;bir kadın patronu tarafından önce taciz ediliyor,sonra tecavüze uğruyor.patronu ünlü bir işadamı sanırım;kızı tehdit ediyor.kız dayanamayıp bir kız arkadaşına durumu anlatıyor ve bir süre sonra kız öldürülüyor.kız arkadaşı bu durumun peşine düşüyor.filmin adını o dönem not edip daha sonra kaybetmiştim.kısa bir süre önce aklıma düştü ve arayayım dedim.bilen vardır belki...

izlemek istemiyorum,ama o dönem çok takmıştım kafama tamamanı izleyemediğim için,hemen gidip ders çalışmam gerekiyordu.ben de çalıştıgım kağıtlara not alıp ismini,çalışmaya devam etmiştim.geçenlerde, o dönem not aldıgım diğer bazı kağıtları(sınavı kazan,güvender mat çöz,seda seni seviyorum lan şeklinde) yaklaşık 4-5 yıl sonra karıştırırken aklıma geldi o olay.merak ettim.bir de öldürülen kız çok güzeldi.
evet psikolojik sorunlar yaşıyorum :)

  • aynali  (01.04.08 02:19:55)
Telekız mıydı(bu soru eki ayrılıyo mu şimdi kafam karıştı?) bunlar? Biri dilsiz miydi?

  • colonizer  (01.04.08 21:15:03)