[]

99 oncesi TC-Yunanistan it dalasi haberleri

Sevgili duyuru sakinleri,
Turkiye-Yunanistan arasindaki it dalasi meselesi ile ilgini ’99 oncesinde cikan haberlere ihtiyacim var. genelde bu tarz haberler medyada genis yer bulur ancak 99 oncesi ile ilgili henuz hic bisi bulamadim. Okudugunuz bi yerde falan belki karsiniza gelmistir, yada 99 oncesi ile ilgili bu tarz bi olay hatirlayan var mi acaba aramizda? (simdiden belirteyim kardak meselesi konu disi) umarim hayattan cok sey istemiyorumdur ve hatirlayan biri cikar.
Bi de 99 oncesi aramamin sebebi, 99 sonrasi cikan it dalasi haberleri ile karsilastirmak istemem.
Simdiden tesekkurler.

 
gazetearsivi.milliyet.com.tr

örnek olarak 90-99 arası bir "it dalaşı yunanistan" anahtar kelimeleriyle arama.. 18 adet sonuç buldu.

belki biraz daha çıkar..
  • hayal bilgisi  (18.05.11 00:49:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.