Skype ile Uluslararsi arama yardimi

Merhaba. Skype ile Logitech'in destek bolumunu aramak istiyorum. Sitesinde verilen numara soyle:

Bu numarayi skype'a girince invalid number yaziyor. Acaba nerede yanis yapiyorum, bilen var mi ?

800'lü numaralar bizde olduğu gibi ücretin karşıya yazdığı numaralar.
bi de siz nereyi arıyorsunuz bilmem ama
www.logitech.com adresinde
+1 646-454-3200 diye birnumara var. sizinki ingiltere gibi geldi nedense. bu verdiğim abd. ingilterede 800 numaralar ile anlaşması olmayabilir. (türkiyede cep telefonlarında olmadığı gibi) siz bence 2-3 saat bekleyip abdyi arayın (saat farkını unutmayın yani)
  • ben smyrna  (16.05.11 11:46:56)
Abi skypyta var bir sorun. Ev telefonundan aradim cikti. Kuzey Irlandadaymis Logitech'in Turkce yardim departmani. Bi ise yaramadi gerci ama :)

  • arnatuile  (16.05.11 11:53:03)
00 yerine + kullanman lazım sanırım skype'ta

  • desdinova  (16.05.11 12:28:29)
+ kullanınca da olmuyor, evet. sanırım skype'tan 800'lü numaraları arayamıyorsun.

+800 – International Freephone (UIFN)
  • desdinova  (16.05.11 12:31:37)
www.poketalk.com u oneriyorum, turkce destegi de var

  • jamiecim  (16.05.11 12:43:49 ~ 12:44:07)