avea jet 210 tl fatura!

avea jetin faturası 210(iki yüz on) tl gelmiş! Böyle birşey olması imkansız. Ayrıca 1,5 aydır kotamı öğrenemiyorum, "Kalan" yazıp 5555'e gönderdiğimde bana 20 gün önceki kotamı gönderiyorlar. Nasıl itiraz edebilirim? Açıkça bir dolandırıcılık vardır burda! Hakkımı arayabilirim yardımcı olun, 1. değil 2. olay bu. Geçen ay da hiç yere 80 lira fatura göndermişler.

hangi sözleşme ile aldın bilmiyorum ama az önce tesadüfen okuduğum avea kampanya sayfasında:

"Abonelere, veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖTV dahil 99 TL olacaktır. Abonenin kullanımlarının bu bedelin üzerine çıkması halinde abonelere ayrıca ücret yansıtılmayacaktır"

şeklinde bir madde var.

www.avea.com.tr

bu sayfada Ücretlendirme kısmında yazıyor.

bunu öne sürerek itiraz edebilirsin belki. ama bu olay sadece bu kampanyada mı geçerli onu bilmiyorum.
  • loveinaflipbook  (13.05.11 14:51:11 ~ 14:51:36)
Normal fatura tutarına ek olarak kullanımlarım:
Nisan 2011 : 4264331663byte = 4066 mb --- tutar: 138 lira
Mart 2011: 8942720496 = 8528 mb --- tutar : 33 lira.

Açıkça dolandırıcılıktır bu!
  • MBrain  (13.05.11 14:55:59 ~ 14:56:13)
işin ucunda avea varsa işin biraz zor.
ben yakamı zor kurtardım onlardan.

ben 860 TL telefon faturası gördüm avea'dayken. hiç bir açıklama detay falan da vermediler. böyle bu dediler ödeyeceksen öde. sen daha birşey görmemişsin yani.
  • godless frog  (13.05.11 15:05:53)
allah belasini versin avea nin. kiz kardesim telefonu yaninda bile tasimaz, ona bile 90 lira fatura yollamislardi. ne yap et kapat ordaki hattini.

  • keseci  (13.05.11 15:26:03)
Hakem heyetine başvurucam, sonucunu aldığım anda iptal ettiricem hattımı zaten. Sikayetvar.com'da en çok arananlar listesinde olması nasıl bi firma olduğunu belli ediyor zaten.

  • MBrain  (13.05.11 15:32:31)