izmirliler ve kendini izmirli görenler bir el atın.

4 yıldır izmirde yaşamama ragmen dogru dürüst gezemedim artık gezmek istiyorum. doya doya çiçek-kuş fotografı çekebilecegim sakin nereye gidilir. ha birde kentkarttan faydalanarak gidilecek nereleri var ? gezip görmek gerek

aliağa'dan başlayın :)

  • yapacakbirseyyok  (12.05.11 20:56:07)
valla aliağayı gez gez bitiremedim bence başka yönlere bakmam gerekiyor.

  • exodia  (12.05.11 21:05:45)
Ben de kaç senedir gitmiyorum İzmir'e. Çiçek-kuş deyince benim aklıma hep fuar gelir, hele de yazın pek güzel olur, sakindir, piknik yerleri de vardır, çimlerde de oturulur. Bir de İnciraltı'na giderdik lisede. Çok sakindir, güzel arkadaşlarla güzel muhabbetler döner. Kordon da iyidir, özellikle Alsancak tarafı. Denize karşı oturur, martıların fotoğrafını çekersin. Fuarın hayvanat bahçesi de meşhurdur, belki ilginç kareler yakalarsın. Bir de manzara fotoğrafları için Teleferik ve Kadifekale. Fuar candır ama.

  • butimar  (12.05.11 21:13:27)
valla amaç şehir merkezinden uzaklaşmak konak alsancak v.s bölgelere gidebildim. şirinceyede gittim
karaburun güzel bir fikir.
seferihisar düşündüm
bergama düşündüm.
en olmadı fuar olacak :)
  • exodia  (12.05.11 21:50:45)
(bkz: urla)
(bkz: 725)

  • hedep  (12.05.11 23:48:37)
kentkartla gidilmez ama, tire, torbalı aklını yidirtir. bir motor edinip gitmek en iyisi.

  • yapacakbirseyyok  (13.05.11 00:40:54)
teşekkürler uzun ugraşlardan sonra seferihisara karar verdik. cities low'da başkentimiz falan filanmış güzel geldi gözümüze sonra ki hafta da urla :)

  • exodia  (13.05.11 00:47:18)