Öğrencileri Şile'ye götüreceğim ama...??

Selam millet,
ben bir lise öğretmeniyim.. Bikaç öğretmen arkadaşla birlikte bir sınıfı Şile -Ağva civarlarına geziye götüreceğiz. Amaç hem Şile'deki falezleri göstermek hem de piknik yapmak, Ağva'da tekne turu vs. vs...
Ancak ve ancak ben coğrafya öğretmeni olduğum için gezi planını benim yapmam isteniyor.. ben de tam olarak nereye gidilir, oradaki yerleşim yerlerinin tam ismi nedir, neresi pikniğe uygundur tarzında soruları bilmiyorum... Bilen biri varsa ve yardım ederse çok sevineceğim... Bir de bu benim düzenlediğim ilk gezi olacak, o yüzden acemilik durumlarını yaşıyorum fena halde...ayrıntılı bilgi lazım yani... şimdiden teşekkürler:)

kalabalık olacaksanız, bir tur şirketiyle anlaşın?

  • meran  (12.05.11 12:27:55)
ağlayankaya denilen bir yer var, bu tv deki klipler diziler falan genelde orada çekilir, oluşan kayalar çok ilginç bir biçimde falan. orada masalar da var piknik yapmaya uygun. Orayada şileden ağva ya giden yol üzerinde imrenli köyüne inerken soldaki ilk sapaktan girerek gidiyorsunuz.

  • Dharmalı  (12.05.11 12:59:50)