[]

günlerdir süren Hotmail sorunu

"Oops! Google Chrome could not find by1xxw.bay1xx.mail.live.com
Suggestions:
Try reloading the page
Go to live.­com
Search on Google:"

Kaç gündür bu hatayı alıyorum Hotmail'e girmeye çalışırken. Daha önce de sormuştum ama anlaşılan bir tek bana bir de bir arkadaşa daha oluyormuş =) f5'e yüz kere falan basarsam bazen lütfenle açılıyor ama o zaman da saçma sapan bir şekilde açılıyor. DNS önbelleğini falan temizliyorum, yine olmuyor. Firefox ile da denedim, yine aynı şey..

Ne yapmak lazım?

Bir de acil bir mail bekliyorum ve şans eseri düzgün açıldığı bir ara (çok nadiren de olsa açılıyor düzgün bir şekilde) Options'tan oraya gelen mailleri başka bir mail adresime forward'lamayı ayarladım ama nedense gelmiyor öteki mail adresime de hiçbir şey.

 
sorunuza yanıt değil ama,

hocam gmail hesabınız olduğunu varsayıyorum.

girin ayarlarına orada accounts tab'ında fetch other mail accounts var.
oradan ayarlayın. siz değil google uğraşsın sorunlarla.
  • homeless  (10.05.11 17:33:49) 
İçe aktarmayı başlattım şimdi sizin dediğiniz şekilde, ama umarım bütün mailleri aktaracaktır, çünkü eğer 1-2 saat önce geldiyse beklediğim mail, işime yaramaz. Çok teşekkür ederim.


  • vercingetorix  (10.05.11 17:45:48) 
onun da kolayı var hocam :)

www.mail2web.com adresine girin. login olmayı deneyin eğer olmazsa "hotmail pop3 settings" diye bir arama yapın ve advanced seçeneğinden o ayarları girerek deneyin.

(benden gelen bu kadar)
  • homeless  (10.05.11 17:51:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.