Bu saatte ne yapıyorsunuz?

Sevgili Dark Side sevdalıları,
Nabersiniz? Meraktan soruyorum. Hangi uğraş içindesiniz bu saatte?

Müzik dinliyorum ve ufaktan çikolata yiyorum ben mesela. Önümde de bir türlü bitiremediğim bir kitap var. Sizin meşguliyetiniz?

(Ey,can sıkıntısı nelere kadirsin sen!)

acayip bir böcek girdi odama onu kovaladım. millet zehirli falan dedi ama şehir efsanesiymiş. şimdi bulmaya çalışıyorum ya öldü ya kaçtı...

tabi 2 saat gerideyim ben saat bazında
  • passion rules the game  (10.05.11 03:20:39)
İngiltere'desindir 2 saat geriyse o halde. O memlekette öyle fantastik böcekler yaşıyor muydu yav? (Öhm, muhabbet etmiyorum modlar, soruma cevap arıyorum tam olarak. Yerseniz...)

  • g man  (10.05.11 03:22:37)
mikrodalgada tavuk döner ısıttım ketçapladım yedim. probis yiyorum şimdi de. bi de haxball ekşi duyuru odasına girmeye çalışıyorum AMA SAAT 3 BUÇUK OLDU HALA DOLU! DUYUN SESİMİ.

  • cro magnon  (10.05.11 03:24:46)
kayda değer hiç bir bok yapmıyorum. dün gece oturdum 4.30 a kadar muhabbet kralı izledim. bütün gün işyerinde ebem sikildi. bugün işten çıkarken bu gece yemekten sonra direkt yatacağıma dair yeminler etmiştim. saat 2.30 oldu. hala mal gibi oturuyrum. aklımı sikeyim.

  • roket adam  (10.05.11 03:25:16)
10-14 yaş grubuna yönelik online bi oyunu yerelleştiriyorum. bi taraftan da mecburiyetten oynuyorum :( uyusaydım da kabuslar görseydim daha zevkliydi valla

  • atesikus  (10.05.11 03:26:42)
yaşıyor ya, ingilizler daddy long legs diyor. helikopter böceğine benziyor ama aynı değil. dev sivrisinek gibi bir şey. ses seda çıkmadı elemandan herhalde gitti. garip garip böcekler var türkiye'de görmediğim. hayvanlar alemi resmen.

  • passion rules the game  (10.05.11 03:28:56)
aha ölmemiş geldi

  • passion rules the game  (10.05.11 03:29:40)
çarşamba sunum var ona hazırlanıyorum :(

  • sanal uyku  (10.05.11 03:31:45)
İşsiz güçsüz boş duran daha çoktur dedim; ama bir şeylerle meşgul olanlar da varmış bak. Acaba ufaktan ben de bir işe mi girişsem? Kitaba da elim gitmiyor ki hiç... Passion, öldürünce maktülün fotoğrafını çek bari.

  • g man  (10.05.11 03:35:38)
hahah ite kaka yolladım böceği dışarı :D ben de sızarım herhalde final dönemi yakın

  • passion rules the game  (10.05.11 03:38:10)
kakuro oynayarak uykumun gelmesini beklerken vakit öldürüyorum.

  • handgrenade  (10.05.11 03:41:15)
sınav var incide takılıyorum iyi mi, kacıcak bi yerlere

  • heyamo  (10.05.11 03:54:00)
miami@ boston var, alkol var

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (10.05.11 04:00:46)
3 saat salsa çalışması vardı, 23 te yatıp güzel bir şekilde 3'te uyandım. ben de ne yaptığımı bilmiyorum, bilindik sitelerde uyku getirme çabası

bir de (bkz: bu saatte ne yapıyorsunuz duyuruları) başlığı açılmalı artık :D

ve bu arada o böcek zehirli değül
  • dieselsingle2  (10.05.11 04:20:38 ~ 04:23:12)
11 de yattım yarın erken kalkayım diye, 3 gibi tekrar uyandım. bi dürüm söyledim. aynı zamanda cuma gününe vermem gereken tez taslağı var ama, ben deli gibi tony hawk pro skater oynuyorum.

  • raycharles  (10.05.11 04:21:33)
Soruyu sordum, müzik devam etti, onu durdurdum. Arada anime izledim. Çikolatam bitti. Genelde bir şekilde yemek yiyormuş millet bunu fark ettim şimdi. Deli gibi açım. Öğrenci evinde kalsam yemek söylerdim de bu saatte aile apartmanına yemek söylemek tuhaf kaçıyor. Püf.

  • g man  (10.05.11 04:25:28)
israil haifadayım içtim bi dolu.yarın tatil burada.sonra (şavurma) döner yidim.bi kaç saate uyumaya yatarım artık.saat 0439 lt.

  • keller  (10.05.11 04:37:19)
bir kişi de sevişiyorum dememiş, gelişme var :)

  • karlmarx  (10.05.11 04:39:17)
haxball'da rakip takımları çok güzel seviyoruz :)

  • hikaye mesture  (10.05.11 04:58:22)
Behzat Ç.'yi ancak izledim de leyla-mecnun ekibi çok alakasız durmuş gibi geldi,şimdi onu düşünüyorum.
Ayrıca kendime kahve yaptım bir taraftan onu yudumluyorum.

Akıl akıl gel peşime takıl durumu yani.
  • ucaninekbanakarsi  (10.05.11 05:20:20)
yeni geldim eve. barbekü yaptık parkta arkadaşlarla. şimdi de ayaklarımı uzattım, nette vakit geçiriyorum.

  • ermanen  (10.05.11 05:32:43)
Herkesi tikledikten sonra gönül rahatlığıyla uyuyabilirim sanırım. Saat de 6 olmuş zaten.

  • g man  (10.05.11 05:49:29)