internet sansürü hakkında.

evet başımıza bir bela geldi internet sansürü muhabbeti herkes okudu inceledi uzamanalr baktı v.s v.s kimse bu tutumu desteklemedi(destekleyen kurumlar tabiki oldu) fakat baktıgımda bir dava süreci başlamasıyla ilgili birşey göremedim ne bileyim bir aihm veya devlet mahkemelerine sadece eylemle protestoyla v.s ile olmayacagını herkes biliyor evet ses duyulacak ama ses duyurmak hiç bir işe yaramayacak ne şu anki nede önceki hükümetler sürekli sagırdılar bu konuda. bu konuda bir çalışma yapıldımı bir dava süreci başladımı tek koldan imza kampanyası v.s başladı mı ? başlamadıysa koskoca eksisozluk,incisozluk gibi aykırı olarak nitelendirilen fakat büyük bir çogunluk olan kişi veya kurumlar neden bir çalışmaya başlamadı. başladıysa ben neden bulamadım.

inciciler öncelikle türk hukuk makamlarında, sonuç alamadıkları takdirde aihm'ne gideceklermiş, diye okudum sansüre hayır platformlarının birinde.

  • african rain  (09.05.11 23:47:23)