Imdb'den nasıl foto çalarız?

Print screen'den başka bir yol olmalı?

windowstaki snipping tool.
windows.microsoft.com

  • jesterdvine  (09.05.11 10:49:00)
resmin olduğu sayfayı kaydedin. klasörün içinden resmi alın (başka yollar da var da bu hiç bir şey kurmadan yapabileceğiniz bir şey) firefox kullanın ama. ie ile olmayabilir.

  • ben smyrna  (09.05.11 11:07:58)
ekran alıntısı aracı :) candır can

  • köfte  (09.05.11 12:08:45)
firefox için resmin üzerine sağ tık, resim konumunu kopyala (copy image location) , yeni sekme aç ctrl+v enter. sonra sağ tık, resmi farklı kaydet (save image as).

  • inheritance  (09.05.11 12:55:44)
iki yol daha var.

1) Sağ veya soldaki ileri geri butonlarına bastıktan hemen sonra resmin üstüne hızlıca gelip sağ tıklayabiliyorsun. Sonra kaydedersin.

2)Firefox'ta: Resmin altındaki gri alana sağ tıkla/sayfa bilgilerini göster/Ortam/Adres listesinde aşağıda bir yerlerde yüksek boyutlu bi dosya var onu bulman lazım (tek tek tıklayarak aşağıdaki pencerede resimleri görebilirsin)/resmi bulunca farklı kaydet yap.
  • khan shabbir  (09.05.11 12:56:24 ~ 12:57:13)
JavaScript eklentisini devre dışı bırakman yeterli. Chrome kullanıyorsan seçeneklerden sadece imdb sitesinde devre dışı kalmasını da sağlayabilirsin.

  • fatih baker  (12.05.11 02:23:10)
bir sürü yol denedim en kolayı

sayfanın herhangi bir yerine sağ tıkla sayfa kaynağını görüntüle de

<link rel="image_src" ara aşagıdaki gibi bir kodu bul al sana resim

<link rel="image_src" href="ia.media-imdb.com ">

mesala <link rel="image_src" href="ia.media-imdb.com ">
  • hizari  (12.05.11 09:11:20 ~ 09:14:04)