KPDS soru çözme teknikleri gibi bişeyler varmış neler bunlar?

KPDS de bazı gramer soruları falan oluyor mesela boşluk doldurma sorusunda:
"iki cümleden oluşan bileşik cümlede ilki present ise ikinci cümlede present olması lazım " ona göre şıklara bakıyoz past halinde olan şıkları eliyoruz gibi.(not bu doğru muydu ya emin değilim aklımda kalmış boyle bişey ama neyse artık yanlışsa da örnek vermekti amaç.)

KPDS kurslarında falan genelde bu gibi şeyler öğretiyorlarmış maalesef kursa gidecek zaman boş zaman olmadı.

işte böyle KPDS teknikleri diyebileceğimiz şeyler neler?aklında olan ,bilen yazsa buraya yada nerede bulabilirim bunları 80 almak istiyorum az zamanda 1 ay kaldı nasıl başarabilirim
help me please
please write down anything that helps me to score 80

kpds 86 aldım sonunda daha da girmem bu sınava ohh be kurtuldum :)

  • manonflier  (29.06.08 21:52:56)