[]

uçak, uçuş, delay...

şimdi başka bi şehirde kaçırmamam gereken bi uçak var. bileti alınmış. oraya otobüsle gidecektim, uçakla gitmeye karar verdim.

o başka şehirdeki uçuş 16.30 da. asla kaçırmamam gereken bi uçuş. çok önemli. burdan giden de buradan 1'de kalkıp o şehire 2'de varıyor. ama bu uçağına bineceğim şirket için sözlükte hep delay hep delay, zamanında hiç kalkmıyor filan yazmışlar.

biraz tırstığım için acaba sabah 6 uçuşunu mu alsam? o şekilde de 9 saat havalimanında beklemem lazım ki hiç sevmediğim bişi.

napayım? başka uçak da yok o fiyata, diyelim aldım bu 1 uçuşunu kalkmadı uçak gidip hiçbi hak iddia edemem değil mi benim uçuşum var ne bu yaptığınız filan diye... ne yapsam?

 
nsa da 14.00 de iniyorsan en kötü ihtimal 15.00de inersin. Sıkıntı olmaz pampa
Edit: panpa iki defa okudum duyuruyu. Bilmece gibi olmuş

  • benlik bu kadar  (06.05.11 20:29:12 ~ 20:30:49) 
pampito puzzle'ını okudum.

espriyi de bi yana bırakırsak iki farklı havayolu olduğundan ve birbirine bağlı olmayan uçuşlar olduğundan iki taraftan da bi hak talep edemezsin geç kalırsan. 9 saat bekle havaalanında bi şey olmaz ya, riske atmaktan iyidir her daim. yok mu ktiabın filan?
  • madyb  (06.05.11 20:39:34) 
sabah 6 uçuşu da gecikir biraz,8 saat falan beklemiş olursun.
ben olsam riske atmazdım.ya sabah 6 uçuşu,ya otobüs diyorum.

  • p a t r i o t  (06.05.11 20:43:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.