asyadan avrupaya köprü geçişi

diyelim ki bisikletimle üsküdardayım ve guruba karşı demlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayıp gece son vapuru kaçırdım, bisikletimle köprüden geçebilir miyim avrupaya. bisiklet diye küçümsemeyelim ben düz yolda 70 ile gidebiliyorum bu meretle. köprü yoluna dalsam beni kimse durduramaz ama çıkışında polis mi bekler n'olur?

bekleyebilir. o saatlerde metrobüse bisikletle binseniz bişiy demezler sanırım.

  • darknum  (06.05.11 02:12:46)
bisikletle metrobüse binmeye izin vermiyorlar. peki polisin nasıl bir yaptırımı olabilir orada bana, turist ayağına yatsam yırtarmıyım?

  • karlmarx  (06.05.11 02:13:39 ~ 02:14:28)
Polis bekler. Ayrıca pek tavsiye etmiyorum, köprüde inanılmaz bir rüzgar oluyor adı üzerinde boğaz. Sabit durabileceğinizi sanmıyorum. Motor bile epey zorlanmıştım rüzgarlı havalarda, kamyonlara yancı oluyordum rüzgarı kessin diye. Fakat o rüzgarda, pedal çevirerek kamyonlara yetişmek... Bilmiyorum valla tehlikeli. Hergün geçerim zaten, hiç bisikletli görmedim. Tavsiye etmem :P

  • liriamer  (06.05.11 02:19:06)
avrasya maratonunda bisikletliler geçiyor, hiç kısmet olmadı bana. rüzgarın o kadar sorun olacağını sanmıyorum. korktuğum şey karakolda kan alırlar mı kamil kan :)

  • karlmarx  (06.05.11 02:24:13)
tamam türk polisinden korkacaksın da hakkını arayan tekel işçisi değilsin. en fazla bir iki azarlarlar. abi kusura bakma eve gitmem gerekiyordu, öğrenciyim. param yok ayağına yatın, yollarlar.

  • darknum  (06.05.11 02:31:58)
rüzgardan savrulursun etini ortaköyden cımbızla sökeriz başgan, üsküdarda kalırsan gece bana gel yorma kafanı.

  • deeperdown  (06.05.11 11:22:40)
yabancılar geçiyo hep ben kaç kere gördüm kimsenin bişey dediği yok. ama rüzgara dikkat

  • korg  (06.05.11 11:42:21)
otobanda bisiklet, traktör, atarabası yasak panpa

  • desdinova  (06.05.11 12:26:18 ~ 12:26:50)