[]

Hotmail hesabına girememe

"Oops! Google Chrome could not find by147w.bay147.mail.live.com
Suggestions:
Go to live.­com
Search on Google:"

deyip duruyor. DNS önbelleğini falan da temizledim, Firefox ile de denedim, yine olmadı yine olmadı. Hotmail sayfası açılıyor ama parolamı yazıp giriş yapmak için tıklayınca böyle diyor. Nedendir? Başka böyle bir durumla karşılaşan var mıdır bugün?

 
benzer sorun için başlık açtım.var mı bir gelişme


  • dunyatuhaf  (05.05.11 23:15:11) 
bir ara açıldı dün ben duyuruyu açtıktan sonra. çok saçma sapan bir biçimde açıldı sonradan. ama düzgün açılmadı. bugün baktım az önce, gene hiç girmez olmuş.. sizin duyuruyu da görmedim, bi bakayım =)


  • vercingetorix  (06.05.11 14:20:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.