[]

yurt dışı seyahat, destinasyon belirleme, ucuz bilet vs vs.....

haziran ortasında 1 haftalık tatilim var, bu tatilin bitiş noktası da st. petersburg olmak zorunda.

hem ziyaret hem ticaret hesabı, st petersburga gitmeden önce bi yeri daha göreyim diyorum.

1-2 gün için nereye gideyim ki hem mutlaka görmek gerek (yada görsek iyi olur) sınıfından biyeri daha görmüş olayım hem de oradan st petersburga gitmek, istanbuldan gitmekle aynı fiyata gelsin.

not: hem yer önerisi, hem de ulaşım opsiyonları önerisi çok güzel olur.

 
en kotu ihtimal finlandiya helsinki olabilir. feribot ile gecebilirsin st petersburg a.


  • perkele  (04.05.11 20:17:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.