3 Boyutlu Monitör

Selam Romalılar. Ben samsung 2233RZ 3 boyutlu monitör almak istiyorum. Yanında nvidia 3 boyutlu gözlük de veriyorlar. Merak ettiklerim ise şunlar;
1) Bu monitörden daha ucuz tavsiye edebileceğiniz başka bir 3D monitör var mı?
2) 3D ekran almak için acele mi ediyorum? Çünkü 250 TL'den başlayan led monitörler varken bu 3d monitör gözlüğü ile beraber 950 TL civarları.
3) Bu 3 boyutlu monitör 120 hertz. 200 - 800 hertz arası 3D tvler var. Bu durumda ben bu monitörü aldıktan sonra 3D filmleri seyretmek için monitörünüz en az 200 hertz olmalıdır diye bir kural çıkabilir mi?

Teşekkürler.

bence çok acele ediyosun hocam 3d monitör için. en azından sadece film izlemek için 950 tl bi monitöre ben olsam vermezdim. bence al led monitörünü, keyfine bak.

  • 10ur1can  (04.05.11 16:56:32)
yeaa keşke 3d monitör olsaydı, bak bu film de 3d imiş dediğin zaman al bence...

  • benlik bu kadar  (04.05.11 18:00:14)
yok 3d ıcın mın 120 gerekiyor. her iki goz ıcın olan frame ler 60 arhz de oynatabilsin diye. daha ustu daha az blur olur o kadar.

  • bryan fury  (04.05.11 18:03:50)