Bu Laptop alınır mı?

www.hepsiburada.com

linkteki laptop hakkında yorumlarınız?
DELL markasını nasıl bilirsiniz?
Labtop'un boyutları nasıldır?
derinliği ne kadardır? bir sitede 32 mm diye buldum

Dell çok iyi marka, garantileri de ayrıca Türkiye'de tek. ertesi iş günü yerinde destek veriyorlar, yani eve gelip sorunu evinizde çözmeye çalışıyorlar.

bunun dışında ürün özellikleri gayet güzel, ancak ürün Free DOS yüklü olarak geliyor, fiyatının düşük olmasından şüphelendiyseniz, ondandır.

15,6" laptop ölçülerine göre büyük sayılabileek bir boyut (kolay taşınabilirlik açısından) ama kalınlığı ekran boyuutna göre bence gayet normal. bir de sistemin iyi soğutulması açısından çok çok ince kasalar güçlü sistemlerde kullanılmıyor tercihen.

bende de para olsa benzer bir model almayı düşünüyorum. bu olmazsa XPS modeli olur.
  • loveinaflipbook  (04.05.11 14:20:54)
aynı özelliklere sahip makinanın xps sürümünü kullanıyorum, vatandan aldım, fiyat olarak daha pahalı.

dell i severim, kaliteli ürünler yapar desteği iyidir vs. Yalnız laptopumda fan sorunu var ve bu sürekli tekrarlamadığı için sorunu ispatlamam baya zor, servisi çağıracam bir ara, servis ne yapar bilmiyorum.

şikayetvar da şikayetleri okudum, markaya olan güvenim sarsıldı amma velakin, genel olarak dell güzeldir, tavsiye ederim, bu ikinci laptopum, önceki de delldi
  • bonjurkes  (04.05.11 14:45:09)