hangi ekran kartı?

selam ey aticiler teknolojiyi takip etmeye çalışsam da bir noktadan sonra ipin ucu kaçıyor. aşağıda yazdığım özelliklere sahip bilgisayarımın ekran kartını değiştirmek istiyorum fakat çok fazla seçenek var. Karar veremedim. sistemim:

Gigabyte GA M720 PCI Express x16 v2.0 destkeli
amd phenom 2 x 550
hi level 2 GB 800 mhz
ati hd2600pro
akasa 450w psu

aslında bilgisayarımdan memnunum, oyunları en yüksek değerlerde oynayamasam da işimi görüyor. Ama yenilemek istiyorum. şu an kullandığım kart ddr2iymiş ddr5 kart alsam anakart destekler mi? güç kaynağı kaldırır mı? hazır almışken bir ram alayım diyorum şuan kullandığım 800mhzliği atıp 1200 mhzlik 4 gb ram mi? alsam bir adet 2Gb 800mhz mi? alsam

walla ben daha yeni Nvidia GTX 465 aldım, fiyat/performans olarak gayet de menunum. tavsiye ederim...

  • trawmatolog  (03.05.11 19:54:14)
Ram almadan önce, Ana kartın kullanma kılavuzundan hangi ramleri destekliyor mutlaka bakın.

Psu yeterli gelir mi, bu siteden fikir sahibi olabilirsiniz extreme.outervision.com

Ekran kartı olarak da ati hd4000 veya 5000 serisinden bir kart seçin.
  • sheba and the albino girls  (03.05.11 20:59:43)