vergi dairesinde ödenmiş ama ödenmemiş görünen para

beyler bu iş nasıl oluyor ya bugün ödeme yaptık vergi dairesindeki kadın tamam sıfırlandı borcun kalmadı dedi ama eve geldim az evvel devlete güven olmaz diye bir kontrol edeyim dedim bir tane borç yapılandıırlmış görünüyor oysa bugün kadın ödendi kalan sıfır demişti. araç devir işlemi için gerekli bu duurm acaba ödendiğpi halde ödenmemiş görünebilir mi?

haskoylu deli hasan [eksiduyuru.com kullanicisi] #249114
--------------------------------------------------
ödediğine dair elinde bir makbuz ne bileyim dekont filan varsa ispat edebilirsin, aksi taktirde ispatı biraz zor. bir yanlışlık olmuştur, para başka yere gitmiştir, hiç gitmemiştir olabilir yani.

in vino veritas [eksiduyuru.com kullanicisi] (03.05.11 00:31:39)
--------------------------------------------------------------------
online kontrol ettiyseniz güncellemeden kaynaklanan bir gecikme olabilir bence. yazı almadınız mı borcu yoktur diye?

terp [ek$i sözlük yazarı] (03.05.11 00:35:24)
----------------------------------------------------------------
böyle bir yazı olmadığını noterde bakıldığını söylediler makbuz varda tek kalem görünüyor.

işin ilginci ceza kısmında daha evvel yapılandırdığımda ödeme tarihleri vardı bunda öyle bir şey de yok.

yukarda ekran görüntüsü var online sorgunun

2010 dan oncesi trafik cezalarina af geldi. odemiyorsun.

  • kreider  (03.05.11 09:15:53)
sonraki ayın 1 inden itibaren güncelleniyor diye biliyorum.

  • halanne  (03.05.11 10:43:02)