iddaa sistem nedir?

arkadaşlar maddi sıkıntı oldugundan iddaya merak saldım. baska cıkar yol yok

biri bana iddaa sistemin nasıl olduğunu mala anlatır gibi anlatabilir mi

mesela 5 maç yazdın sistem 3,4,5 işaretledin. o bütün olasılıklar için kupon yapıyor. koyduğun parayı her kupona bölüyor ve tutan kuponlardan kazandığın parayı alıyorsun gerisi yatıyor. kazanç düşük yani. 5 maç yazık sistem 3 işaretlersen 3 maç tutar diyosun gibi devam ediyor işte.

  • inbiziddid  (02.05.11 16:54:55)
Murphy Kuralları der ki "Sıkıntınız olduğunda iddaa'yı tutturma şansınız 0'dır."

Şaka bir yana, öyle olunca tutmuyor niyeyse hiç arkadaş; elindekinden de olma derim.
  • uyku inadim inat  (02.05.11 17:02:05)
sistem şudur:
öncelikle inbiziddid doğru yazmış biraz daha açayım

5 maç seçtiniz, sistem 3 dediniz.

bu şu demek;
ey sevgili iddaa makinesi, sen bu 5 maçı al, 3 maçlık tüm kuponları ayrı ayrı çıkar, işte ben onları oynayacağım.

bu durumda 5 değil 3 maçlık bir sürü kuponunuz olur. ve işin sonucunda o kuponlardan hangileri tuttuysa onların parlarını alırsınız
(sistem 3 diyip 3 maç bilirseniz sadece 1 kupon tutar, 4 maç bilirseniz daha çok kupon tutar ama hepsi 3 maçlık kuponlardır)

bankoyu da anlatayım mı? (evet)

mesela 6 maç oynadınız sistem 4 yaptınız bir sürü kupon oldu (masraf çok)
ama eminsiniz, bir maçı kesin biliyorsunuz o durumda o maçı banko işaretliyorsunuz sistemi 3 yapıyorsunuz. bu da ne demek:
sevgili iddaa, bu 6 maç var ya, işte ondan banko olanı çıkar kalır 5 maç. işte o 5 maçı 3 lü guruplar halinde kuponları oluştur, oldumu? hah, işte o kuponlara benim banko maçımı ekle
(bu durumda sistem 3 ile gelen 3 lü kuponlara 1 de banko ekleniyor 4 maçlık kuponlar oluyor) fakat banko maçınız her kuponda olduğu içn, o maç yatarsa tüm kuponlar yatar.
  • kisa  (02.05.11 18:14:56)
paraya ihtiyacın varsa eğer hiç bulaşma arkadaşım. eldekinden de olma boş yere.

  • vonflatline  (02.05.11 19:40:51)