[]

Dijital Fotoğraf Çerçeveleri

selam,
anneler günü yaklaşıyor, böyle birşey almayı düşünüyoruz. alırken nelere dikkat etmeliyiz, fikir evrebilecek olan var mı, teşekkürler.

online fotoğraf yükleyebilme özeliği olanlar varmış, ne kadar kullanışlı?

resimlerin slayt gösterisi şeklinde kayarken manuel olarak durdurulabiliyor ya da gösteri geriye doğru çevrilebiliyor mu?

 
çözünürlüğüne dikkat edin kare(4:3) yerine dikdörtgen(16:9) olmalı ki fotoğrafları adam gibi gösterebilsin. Online işine hiç gerek yok bence. zaten adaptör kablosu falan olacak bir de internet için kablo takmak gerekir, ayrıca o olay fiyatı baya baya arttırır sanırım. Kumandalı olanlarda o dedikleriniz oluyordu galiba. Birine hediye olarak e-view ın bi modelini almıştım, güzeldi.


  • inugard  (02.05.11 12:55:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.