[]

Takip ettiğiniz köşe yazarları

Evet, kimleri takip ediyorsunuz? Kimleri okumalı? Her konuda yazan yazar olabilir, spor, gündem, sinema, müzik vs.
 
Yılmaz Özdil'i düzenli olarak takip ediyorum.
Adamın üslubunu beğeniyorum.
Onun dışında Candaş Tolga Işık vardı, şimdi yazmıyor.
Diğer yazarları da düzenli olmasa da okuyorum.

Edit: Bazı arkadaşların yazar olma kıstası, sayfa sayfa yazması galiba. Kısa ve öz bir yazıyla sayfalarca yazılan yazıyı anlatabilmek herkeste olmayan bir meziyettir. Zeki arkadaşlara selam olsun.
  • livaneli_kadir  (30.04.11 04:55:37 ~ 09:22:54) 
ben de yılmaz
özdil'i takip
ediyorum.
üslubu çok
güzel
böyle
satırları atlaya atlaya
yazması yok mu?
bayılıyorum.
bu üslup için
köşe yazarı takip edecek
kadar
zekiyim ben.
  • winstoncash  (30.04.11 05:46:04) 
hasan pulur
çetin altan
can dündar
  • baldur  (30.04.11 08:48:36) 
yılmaz özdil


  • josephinebrunsvik  (30.04.11 09:40:00) 
(git: 206932)


  • alan shearer  (30.04.11 10:32:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.