bana bir tarife önerin ya.

çok değil 3 şey istiyorum.

* ayda 200-250 civarı her yöne sms hakkım olmalı.
* sevgilimle gerektiğinde uzun uzun konuşabilme imkanım olmalı. (bu tek kişiye yönelik bir avantaj da olabilir, aynı operatörden olan herkes için de olabilir)
* aylık maliyeti 20-25 lirayı geçmemeli.

bu üçünü istiyorum. hattım avea. ama siz derseniz aveayı bırak falancada şöyle bir tarife var tam senlik, sevgiliyi ikna edersek değiştirebiliriz. faturalı faturasız farketmez.

bir el atıverin gözünüzü seveyim.

hangi takımlıysanız eğer (kartalcell,fenercell,gsmobile) takımınızın hattını kullanın sevgilinizle beraber.

tarife içi sınırsız
her yöne 150 dakika bedava
her yöne 150 sms bedava

bunun toplam maliyeti 15 tl. eğer daha fazla sms'im olsun istiyorsanız 9 tl daha verip 5000 sms alın veya sms ile ilgili başka tarife varsa onu da ilave olarak seçebilirsiniz. bu şekilde bile maksimum 24 lira falan oluyor aylık maliyeti.
  • mvpdirk  (29.04.11 23:41:33)
müşteri hizmetlerini arayıp biraz zorlarsanız;

her yöne 1000dk
aveaiçi 3000 dk 'yı 29,5 tl'ye alabilirsiniz...
  • brkylmz  (29.04.11 23:47:16)
vodafonda öğrenci tarifesinde aylık 9tlye heryöne 3000 ya da tarife içi 12000 diğer yöne 300 gibi bir rakamla (ikincinin her yöne mesaj adedinden tam emin değilim) sms hakkı veriyorlar. ikiniz de vodafon hattı sahibiyseniz de 10dksı 40 kuruşa konuşuyorsunuz. 20tl yüklediğinde 20tlik şebeke içi konuşma da veriyor. yani bir ayda 20tl'lik konuşma+her yöne 3000sms+11tl'lik 10dksı 40kuruştan konuşabilirsiniz.

  • shadowelves  (30.04.11 00:35:49)
vodafone'un kamu tarifesi'ne geçme imkanın varsa tavsiye ederim. (faturalı)

gerçi mesaj kısmını tam bilmiyorum ama dakika olayları güzel bir bak derim. çünkü ben 9 liraya bi sürü mesaj veren pakede üyeyim o pek sorun olmuyor.
  • only alcoholica  (30.04.11 00:50:09 ~ 00:50:30)
hocam 10 dk'sı şu kadara , 20 dakikası şu kadara kampanyalarına pek itibar etme derim. yeri geliyor -alo diyosun, kısa bişe sorup kapatıyosun yine aynı parayı alıyorlar.

o yüzden dakika olayını bol tut bence...
  • brkylmz  (30.04.11 00:58:54)
@mvpdirk yanlış bilmiyosam o tarife için başka bi hattan avea'ya geçiyor olman lazım. değilse yarın ik iş ona geçicem

  • tai  (30.04.11 01:00:44)
vodafone kamu tarifesine herkesi alıyor şu anda diye biliyorum.

  • winstoncash  (30.04.11 07:02:34)